x

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności serwisu.

Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

 Gimnazjum Nr 123

w roku szkolnym  2016/2017

 

NAUCZYCIEL

  NAZWA I ZAKRES ZAJĘĆ

(TEMATYKA, PROBLEMATYKA)

TERMIN (DZIEŃ/GODZINA)

MIEJSCE

(SALA)

Ayomo Bożena

Klasy 1-e (konsultacje)

Poniedziałek. 17.15

s.237

Bałdyga Agnieszka

Zajęcia rekreacyjne

Piłka siatkowa

Czwartek 14.40-15.25

Piątek 8.00-8.45

Hala sportowa

Bartosik Magdalena

Chemia – w planie 2f

Koło chemiczne dla kl. III 

Konsultacje dla kl. III

Chemia w planie 2b, 2h

Zaj. rozwijające  zaint.:

koło chem. dla klas II

konsultacje dla klas I, II

Poniedziałek 15.35 – 16.20

Piątek 8.00 – 8.45

 

s.230

s.230

s.231

Białogłowska Izabella

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl. 2b

Środa 12.45 – 13.30

Czwartek 8.00 – 8.45

S. 38a

S. 38a

Bidzińska Grażyna

Zajęcia wyrównawcze dla klas III

Zajęcia wyrównawcze dla klas II

Piątek  15.30-16.15

Środa  14.30 – 15.15

S. 215

S.215

Biernacki Adam

Przygotowanie do zawodów dzielnicowych

Środa  13.45- 15.25

Hala sportowa

Błaszkiewicz Ewelina

Zajęcia wyrównawcze z zajęć technicznych kl.II,

Zajęcia wyrównawcze z zajęć technicznych kl.III

Poniedziałek 17:15, s.39 – zajęcia wyrównawcze,

Piątek 17:15 s.39 – zajęcia wyrównawcze

 

Poniedziałek – 17:15 – 18:00

Środa - 17:15 – 18:00

s.39

s.39

Bocian Elwira

Koło geograficzne klasy II

Zajęcia wyrównawcze klasy II i III

Czwartek  17:15 – 18:00

Piętek 15:35 – 16:20

S. 115

s. 115

Bućko Grażyna

1 h w planie kl 2k

1h zajęcia rozwijające - biologia

Poniedziałek 16.25- 17 . 10

s.134

Budzis Elżbieta

Zajęcia rekreacyjne

Poniedziałek 13.45-14.30

Piątek 8.00-8.45

 

Buksińska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Poniedziałek-8.50-9.35

Pniedziałek-9.45-10.30

s.116

s.116

Chciuk Edyta

 

Zajęcia wyrównawcze dla kl.1a

 

Wtorek  12.45 -13.30

Środa 9.45 -10.30

czytelnia

czytelnia

Dąbrowska Anna

 

Zajęcia wyrównawcze z języków obcych –  niemiecki

Czwartek
g. 16.20-17.05

 

 

 

Czarnecka Małgorzata

 

Wychowanie Fizyczne – zajęcia rekreacyjne

Wtorek -12.45-13.30

Czwartek-11.40-12.25

 

Czerwonka Elżbieta

 

Zajęcia z informatyki dla klasy IIb

Czwartek i piątek

g. 12.45 – 13.00

s.130/1

Czyżewski Jarosław

Konsultacje dla klas pierwszych

Poniedziałek – 18.00

Czwartek – 14.40 – 15.25

s.130

Dawidczyk Ewa

 

Zajęcia wyrównawcze( wg potrzeb kl. 1a,2b,2m,3d)

Zajęcia rozwijające zainteresowania

 

Czwartek 15:30 – 17:00

 

s. 218

Dąbrowska Joanna

 

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy 3C

Poniedziałek 12:45 – 13:30

Piątek 8:00 – 8:45

s.002

Diłanian  Grzegorz

 

Etyka dla kl. I, II, i III

Środa 17:15

s. 118

Dołowy Agnieszka

 

Zajęcia artystyczne „Sztuka ulicy”

Pierwszy poniedziałek i czwartek miesiąca – 18.05 – 20.20

s.11

Drożdż  Adriana

 

Kl.2c-język angielski-2  godz. ujęte w planie

Poniedziałek – 13.45 – 14.30

Piątek – 9.45 – 10.30

s.208

Gigol  Agnieszka

 

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego- klasy III

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego- klasy II

Czwartek -8.50-9.35

 

Piątek- 8.50-9.35

Czytelnia

 

czytelnia

Gil Magda

 

Zajęcia rozwijające/ zajęcia wyrównawcze wg potrzeb kl. Ic, f, j, k, r, s,

Czwartek – 8.50 – 9.35 lub 13:45-14:30 lub

Piątek – 10.40 – 11.25

 

Głodowska  Iwona

 

Zajęcia wyrównawcze kl .2

Koło matematyczne kl.2

Środa  15:35-16:20

Wtorek 7:10-7:55

s.14

s. 14

Goczkowska Katarzyna

Zaj. wyrównawcze kl. IB dla uczniów z orzecz.  I op.

Poniedziałek  - 7.10-7.55

Wtorek  14.40- 15.25                        

s.15

s.15

 

Hass-Kalita Joanna

Zajęcia warsztatowe profilaktyczne i wychowawcze

Działania akcyjne na rzecz  upowszechniania idei  integracji  osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z ustaleniami z wychowawcami klas

Zgodnie z harmonogramem  światowych dni  poświęconych danej niepełnosprawności.

 

Hetmann Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z fizyki  (i chemii kl.3B) kl I-III

Konsultacje z fizyki kl III

Piątek – 8:00-8:45

Piątek – 14:40-15:25

s.234

Inglot-Pasicka Joanna

Koło zainteresowań z języka angielskiego dla klas I, II, III. Konsultacje i zajęcia wyrównawcze dla kl. I, II.

Środa  g.17.15 – 18.45

s.117

 

Jankowska Katarzyna

 

Wychowanie fizyczne - zajęcia rekreacyjne, przygotowanie do zawodów sportowych oraz nauka poloneza na Bal Gimnazjalny klasy III.

 

Poniedziałek –  8.00 - 9.35

 

Jaroszek  Sylwia

Językowe zajęcia rozwijające dla kl.2f

Konsultacje i zajęcia wyrównawcze dla kl.1e

Poniedziałek – 13.45 – 14.30

Wtorek – 10.40 – 11.25

 

Kaczmarek Marlena

Indywidualne zajęcia psychologiczno - pedagogiczne

Środa – 14.00 – 16.00

s.113

Kaczyńska Agata

Zajęcia wyrównawcze z jęz. niemieckiego/konsultacje przygotowujące do egzaminu z jęz. niemieckiego

Poniedziałek- 11.40-12.25

Środa godz. 8.00-8.45

 

 

s.020/bufet

 

 

Kamińska Jolanta

Biologia – 2g

Konsultacje

 W planie: wtorek – 17.15-18.00

 Czwartek – godz. 17.15-18.00

s. 217

Kilińska Barbara

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Poniedziałek  15.35-16.20

Piątek 15.35-16.20

s. 108

Klasa Anna

Nauczyciel przebywa na urlopie zdrowotnym

 

 

Knap Piotr

Przygotowanie do zawodów – rekreacja

Wtorek 14:40 – 16:25

Hala sportowa

Kobierska Beata

 

Zajęcia rewalidacyjne

Czwartek: 12:45-13:45 i 14:40- 15:40

s.24

Kobrzycki Daniel

 

„Seans z wartościami” (film + dyskusja)

Informacje o ustalanych na bieżąco terminach spotkań  podawane będą na plakatach i ogłoszeniach w Librusie

Zbieramy się pod pokojem nauczycielskim

Komoń-Grochowska

Mariola

Zajęcia biograficzno filmowe – Poznajemy Świętych.

Wtorek 14.40-16.20

s. 046

Kościesza Aneta

 

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klasy I c posiadających specyficzne trudności w uczeniu się.

Środa 12.45 – 13.30

13.45 – 14.30

czytelnia

s. 002

Kotlińska Magdalena

Klub Olimpijczyka – język francuski

Zaj. indyw. z uczennica z 3d

Poniedziałek

Spotkanie pod pok. Naucz.

Kowalczyk Barbara

 

Zajęcia wyrównawcze z geografii.

Konsultacje geograficzne.

Według  indywidualnych ustaleń z uczniami

s. 116

Kowalczyk Krzysztof

Klub Olimpijczyka – spotkania z historią

Po ustaleniu z uczniami

 

Kowalska Magdalena

Zajęcia wyrównawcze z matematyki  kl. 2

Konsultacje matematyczne

Czwartek  10.40-11.25

Poniedziałek 14.40-15.25

s. 130

 

Kowalski Grzegorz

Zajęcia wyrównawcze w kl. 3a, 3g, 3h,

Poniedziałek  16.25 - 17.10

Środa  14.40 – 15.25

s. 108

s. 108

Kulik Edyta

 

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 1b

Zajęcia wyrównawcze dla klas 2a i 2b

Wtorek – 16.25 – 17.10

Środa – 16.25 – 17.10

 

Kwiatkowska Maria

 

Zajęcia z jęz. niemieckiego w planie – kl.3a

Wtorek g.13.45

Zajęcia wyrównawcze z j. pol. piątek g. 12.45 – kl. 3a

Piątek 12.45 – 13.30

Poniedziałek – 13.45 – 14.30

s.3

s.131

Laskowska Ewa

Koło biologiczne

 

Piątek  8.00-8.45

s. 117

Leśniewska Elwira

Zajęcia wyrównawcze dla klasy 2c

Poniedziałek  i środa – 10.40 – 11.25

s. 002

Lewińska Grażyna

Zajęcia wyrównawcze kl.I

Zajęcia wyrównawcze kl.IIL

Poniedziałek  17.15 – 18.00

Wtorek  14.40 – 15.25

s. 236

s. 130

Lipska Anna

Formacyjne spotkania wolontariatu

Spotkania czytelnicze

Sobota  9.00

s. 118

Lis Monika

Konsultacje

 

Wtorek  - 16.25 – 17.10

Środa – 9.45 – 10.30

 

Lizińczyk Maciej

 

Doskonalenie umiejętności z piłki siatkowej

Poniedziałek 10:40-11:25

Czwartek 11:40-12:25

Hala sportowa

Łańcucka Małgorzata

Konsultacje, zajęcia wyrównawcze

Wtorek  14.40-1620

Środa  14.40-15.25

s. 230

s. 230

Malinowska Grażyna

Zajęcia rozwijające zainteresowania „Sekrety Warszawy”

Zajęcia wyrównawczo - kompensacyjne

Poniedziałek 13:30 – 14:25

Raz w miesiącu wyjścia na wycieczkę po Warszawie

 Spotkanie  przy s.9 ,

Nie ma wolnych sali

Marciniak Beata

Konsultacje, zajęcia wyrównawcze

Wtorek   14.40 – 15.25

Czwartek   8.00 – 8.45

s.020

s.14

Mąka Ewa

FanKlub biblioteki

Zajęcia rozwijające zainteresowania 

Po ustaleniu z uczniami

biblioteka

Mićkowska Alina

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego fizyka/matematyka

Konsultacje matematyka, fizyka 1kl, 2kl

Wtorek  15.35-16.20

 

Piątek  8.50- 9.35

s.235

 

s.235

Milewska  Ewa

Doradztwo zawodowe – spotkania  dla uczniów i rodziców.

Według indywidualnych ustaleń z uczniem i rodzicem

s.  213

Młodzińska Agnieszka

Zajęcia z tutoringu 

Piątek 17.10 11 lekcja

Sala 134

Molenda Beata

Zajęcia wyrównawcze z matem. I jęz.pol. dla kl.2a

Wtorek 12:30

Czwartek 8:50

Sala 3

Świetlica

Mróz Sylwia

 

Zajęcia z biblioterapii

Po ustaleniu z uczniami

Czytelnia

Murawska-Oleksińska Sylwia

Zajęcia rozwijające zdolności-przygotowanie do konkursów-klasy I i III

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Środa 12.45-13.30

 

Poniedziałek 16.20-17.10

 

Sala 020

 

Sala 020

Nowak Anna

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia rozwijające zainteresowania

Środa – 17.15 – 18.00

Środa – 18.00 – 18.45

Sala 119

Obidzińska Katarzyna

Konsultacje z matematyki - zajęcia wyrównawcze

Środa 8 i 9 lekcyjna

sala 217a

Ogrodnik Anna

Matematyka  - kl 2b  -w planie

 

 

Okrasa-Truba Sylwia

 

Konsultacje dla uczniów kl. III b

 Zajęcia wyrównawcze wg potrzeb uczniów.

Środa 8.00-8.45

Piątek 14.40-15.25

 

Olechnowicz Elżbieta

FanKlub biblioteki

Zajęcia rozwijające zainteresowania 

Po ustaleniu z uczniami

biblioteka

Orzechowska Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze – klasy II

Zajęcia wyrównawcze – klasy III

Poniedziałek 14.40-15.25

Wtorek 12.25-13.30

czytelnia

czytelnia

Ostrowska Magdalena

1.Pomoc w nauce matematyki;

2.Akcje Klubu Wolontariusza

1.Według indywidualnych ustaleń z uczniami;

2. Zgodnie z harmonogramem działań

 

Sala  113

Pawłowska Marta

 

Zajęcia wyrównawcze (klasy I, II i III)

Zajęcia o charakterze konsultacji indywidualnych bądź grupowych. Chęć wzięcia udziału zgłaszana odpowiednio wcześniej.

Piątek – 7.15-8.00

Poniedziałek – 15.35-16.20

Sala 13

Sala 020

 

 

Piasecka Grażyna

Zajęcia socjoterapii indywidualnej

Poniedziałek – 11.00 – 12.00

Środa – 10.00 – 11.00

Sala 102

Pierożak Beata

Zajęcia wyrównawcze z fizyki klasa I,II  s.235

 

Zajęcia rozwijające uzdolnienia klasa 1,2

 sala 235

Wtorek 8.00-8.45

 

Wtorek 15.25-16.20

Sala 235

 

Sala 235

Przewłoka Agnieszka

 

Zajęcia wyrównawcze wg. potrzeb dla klas: 1a, 1c, 1e, 1g, 1h, 1j, 1k, 1l, 1m, 1p, 1s, 2p

Zajęcia o charakterze konsultacji indywidualnych bądź grupowych. Chęć wzięcia udziału zgłaszana odpowiednio wcześniej.

Wtorek: 17:15-18:00

Środa: 15:35-16:20

Sala 4

Putowska  Dorota

Konsultacje indywidualne z matematyki

Konsultacje indywidualne z matematyki

Czwartek  8.00 – 8.45

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Sala 236

Sala 236

Pyłka Paulina

 

Piłka siatkowa

Piątek 14:30- 16:00

Hala sportowa

Różycka Anita

 

Indywidualna pomoc psychologiczna

Poniedziałek – 12.45 – 13.30

Czwartek – 13.45 – 14.30

Sala 213

Rudomino Ewa

Zajęcia na pływalni – doskonalenie umiejętności  pływackich, pływanie korekcyjne.

Wtorek  14.15 – 15.45

Basen

Białołęckiego Ośrodka Sportu

Rudowski Rafał

Lekkoatletyka-kształtowanie wybranych cech motorycznych

Środa 13.45- 14.30

Piątek 15:35-16.20

 

Sachrajda Ireneusz

Tenis stołowy

Poniedziałek – 14.40 – 15.25

Środa – 14.40 – 15.25

 

Siedlecki Grzegorz

Piłka nożna

Poniedziałek 14.40 – 15.25

Wtorek 9.45 – 10.30

Boisko

Sikora Anna

 

Zajęcia wokalne

Wtorek  17:15 – 18:00

Sala 13

Skiba Hanna

Zajęcia socjoterapeutyczne- indywidualne

 

Zajęcia warsztatowe profilaktyczne i wychowawcze

Piątek – 10.40 – 11.25

Zgodnie z ustaleniami z wychowawcami klas

Sala 102

Składanek Małgorzata

Zajęcia z jęz. Polskiego dla klas 2a

Piątek – 12.45 – 13.30

Sala 131

Soliwoda Teresa

 

Zaj. wyrównawcze kl. Id dla uczniów z orzecz.  Wtorek 8.00 – 8.45

Czwartek 10.40-11.25

Poniedziałek 8.00 – 8.45

Wtorek 8.00 – 8.45

s.020

Sowjak Aneta

Zajęcia wyrównawcze

Zajęcia z uczniem zdolnym

Poniedziałek 10.40 – 11.25

Piątek 8.00 – 8.45

 

Sutkowska Joanna

Zajęcia wyrównawcze dla klas 2c i 3a

Zajęcia z uczniem zdolnym. Wyjścia do teatru i na wystawy.

Czwartek – 8.00 – 8.45

Piątek – 8.00 – 8.45

Zgodnie z potrzebami

 

Szymborska Anna

Gry  zespołowe

Piłka siatkowa

Poniedziałek  15.35 – 17.10

Hala sportowa

Turski Piotr

 

Koło Pierwszej Pomocy

Samorząd uczniowski + poczet sztandarowy

Środa   16:25-17:10

Czwartek  14:40-15:25

I piętro

I piętro

Tuziemska Anna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Zajęcia przygotowujące do konkursów z jęz. ang. Zajęcia dla klas I

Zajęcia dla klas dwujęzycznych

Środa 16:25-17:10

Czwartek  15:35-16:20

Sala 046

Vedral  Emilia

 

Zajęcia konsultacyjno – wyrównawcze z historii i wiedzy o społeczeństwie

Zajęcia dla klas 1 d, f, n, r

I 2 c, h, l, m, n

Poniedziałek 18.00 – 18.45

Piątek  14.40 – 15.25

Sala nr 136

Sala nr 136

Warzyńska Małgorzata

 

Koło informatyczne dla klas I

Koło informatyczne dla klas II

Poniedziałek 8.00-8.45

Czwartek 16:30-17:45

Sala 130

Sala 130

Wójcik Ewelina

 

Konsultacje klasa II k

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek 12.45-13.30 lub 13.45-14.30

Poniedziałek 16.20-17.05

Sala 020

 

Sala 115

Wrona Małgorzata

 

 

Innowacja pedagogiczna w planie kl.3F

Zajęcia wyrównawcze biologia/chemia dla uczniów

 

Poniedziałek 8.50-9.35

Środa 8.50-9.35

 

Sala 119

Sala 119

Wyrzykowska Sylwia

 

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek – 15.35 – 16.20

Środa – 12.45 – 13.30

 

Zabiełowicz Małgorzata

 

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego

Wtorek  17.15- 18.00

Środa 18.00-18.45

 

Zalewska-Topolewicz Katarzyna

 

Konsultacje dla uczniów klas I i II

 

 

Poniedziałki  17.15-18.00

 

 

Środy 7.00-8.00

Sala 219

 

 

Sala 216

Zdzieborski Sebastian

 

 

„Seans z wartościami” (film + dyskusja)

Informacje o ustalanych na bieżąco terminach spotkań  podawane będą na plakatach i ogłoszeniach w Librusie

Zbieramy się pod pokojem nauczycielskim

Zielińska Paula

 

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego dla klas I, II i III.   Zajęcia o charakterze konsultacji indywidualnych bądź grupowych. Chęć wzięcia udziału zgłaszana odpowiednio wcześniej.

wtorki (17:15-18:00)

środy (17:15-18:00)

Sala 117

Zisch Patrycja

 

Koło dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego dla klas I i II.  Zajęcia mające charakter konsultacji indywidualnych bądź grupowych. Chęć wzięcia udziału zgłaszana odpowiednio wcześniej.

Czwartek, 15:35 – 16:20

 

Piątek, 7:15 – 8:00

Sala 215

 

Sala 118

Żak Monika

 

Zajęcia wokalne

 

 

 

Klub muzyczno-filmowy

Poniedziałek  14.40-15.25 - potem w cyklu warsztatowym

 

Poniedziałek  16.25-17.10 - potem w cyklu warsztatowym

Sala 217a

 

 

 

Bufet

Żero-Kucińska Małgorzata

 

Konsultacje fotograficzne -  kl. II i III

 

Rysunek architektoniczny – kl. II i III

 

Rysunek i malarstwo

 Dla uczestników warsztatów artystycznych (Fotografia, Rysunek architektoniczny, Rysunek i malarstwo)  odbywać się będę konsultacje indywidualne lub grupowe.  Celem spotkań  jest stworzenie możliwości uzupełnienia    i nadrobienia zaległych zajęć uczniom, którzy z jakiegoś powodu ( np. choroby) nie mogli uczestniczyć w warsztatach planowych. Konsultacje pozwolą także uczniom słabiej radzącym sobie z zadaniami na dodatkowe wsparcie, a uczniom szczególnie zdolnym na indywidualny rozwój.

 

Poniedziałek 17.10 –18.10 kl.III                                  Czwartek  17.10 – 18.10   kl.II

 kl. II  i III – w wyznaczone środy, godz. 16.25-19.30

 kl. II i III – w wyznaczone  środy, godz. 16.25-19.30 

 

Sala 38 lub 38a (poniedziałki i czwartki)

 

 

Sala 38 lub 38a

Żmijewska Magdalena

 

Konsultacje (zajęcia wyrównawcze) kl. III

Czwartek  7:10 – 7:55

Sala 115

ul.Strumykowa 21

tel. 22 58 70 990 , 22 58 70 981
fax. 676-53-75

sekretariat@strumyk21.edu.pl

















Lipiec 2017
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31






Projekt i realizacja:    Serwkom Sp. z o.o.